Silver Pine Hotel   Muğla  - Fethiye  - Çalış

Fiyat Hesapla

Genel Tanıtım

Silver Pine Hotel, çam ormanları ve deniz kokusunun bir arada buluştuğu bir alanda konumlandırılmıştır. Mütevazi bir İslami otel olan Silver Pine Hotel, butik tarzında toplamda 50 odadan oluşmaktadır.
Bay ve bayanlar havuzu ile hizmet sağlayan otelimizin denize mesafesi 5 km uzaklıktadır. Doğa ile iç içe olan tesis gelen misafirlerimizi en iyi şeklilde ağırlamak için sezonda beklemektedir.

Konsept

Herşey Dahil

Yiyecek ve içecek

Sabah, öğle ve akşam yemeği dışında, tüm gün yerli içecekler, su, kahve ve çay ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. 
Sabah Kahvaltısı 08:00-10:00 arası
Öğle yemeği 13:00-14:00 arası
Akşam yemeği 20:00-22:00 arası açık büfe şeklinde alabilirsiniz. 
Türk ve Osmanlı mutfağının birbirinden güzel yemeklerini otelimizde bulabilme imkanına erişebilirsiniz.

Aktiviteler

Silver Pine Hotel, içerisinde oturma yerleri, çardaklar, hamaklardan, sıcak ve soğuk içecek bölümünden gün boyunca yararlanabilirsiniz. Ayrıca bay ve bayanların olduğu bölgelerdeki, havuz giriş saatlerinde müzik dinleyebilirsiniz. Bunun dışında otel dışında en yakın gidebileceğiniz yerlerden birisi Günlük Koyu'dur. Ağaçların içinde, eşsiz orman ve çam ağaçlarının kokusuyla çevrilmiş bu yerde, hem piknik yapıp hem de hamaklarda vakit geçirebilirsiniz. 

Havuz ve Plaj olanakları

Silver Pine Hotel, denize mesafesi 3 km'dir. Denize belirli saatlerde ücretsiz servis kalkmaktadır. Daha çok plaj olarak, otele 10 dakika mesafesi olan Çalış Plajı kullanılmaktadır. Yaklaşık sahil şeridi uzunluğu 6 km olan Çalış Plajında ücretsiz şezlong ve şemsiye kullanabilirsiniz. Otelde hem bayanların hem de bayların faydalanacağı kaydıraklı havuzlar mevcuttur. Bu havuzların hemen yanında çocuk havuzları bulunmaktadır. 

Balayı

Balayınızı unutulmaz kılmak istiyorsanız Silver Pine Hotel, ideal İslami oteller arasındadır. Doğanın içinde bambaşka bir balayı geçirebileceğiniz otelimiz, giriş günü oda süsleme, meyve sepeti ve ilk gün odaya kahvaltı hizmetiyle siz balayı çiftlerine unutulmaz bir anı bırakacaktır.

  • Banyo Malzemeleri
  • Buzdolabı
  • Klima

  • Havuz

  • Büfe

Tüm Yorumlar Yeni Yorum