Kamelya Holiday Village   Antalya  -  -

Fiyat Hesapla

Otel Bilgisi

Kamelya Collection, tatiliniz boyunca yeni keşiflerle sizi şaşırtacak eşsiz bir dünya. Size yeryüzündeki cenneti vaat eden konseptimiz dünyada eşine az rastlanan bir dizayn bütünlüğünü amaçlayarak projelendirilmiştir. Toplam 240.000 m² alan içerisinde size; tarzınız, eğlence anlayışınız, yemek alışkanlığınız ne olursa olsun hemen her şeyi bulabileceğiniz kocaman bir tatil cenneti sunuyoruz.Konaklama yaptığınız otelimiz hangisi olursa olsun, sizler için yaratılan bu dünyadan sınırsızca (ana restoranlar hariç) faydalanabilirsiniz. Odanızdan çıktığınız andan itibaren kendinizi, her alanda benzersiz alternatifler sunan konseptimizin içinde bulacaksınız. Ailenizle birlikte, alternatiflerle dolu Kamelya Collection dünyasında, mutluluğu sonuna kadar hissedeceksiniz. K Club Çarşı ve çarşıda yer alan mağazalardan tatiliniz boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz hemen her şeyi temin edebilirsiniz.

Yeme İçme

Birbirinden usta şeflerimiz ve dünya mutfağından benzersiz tatlar sunan restoranlarımızla Kamelya Collection’da her anı unutulmaz kılacak birden fazla seçenek var. 

Yemek yemenin ötesinde benzersiz lezzet serüvenlerine hazır olun! Seçim yapmakta zorlanacağınız, geniş alternatiflere sahip birçok lezzet durağımızla sizleri bekliyoruz.

Restoranlar
Selin Ana Restoran
Akdeniz Restoran
Yengeç Restoran
China Town Çin Restoranı
La Perla İtalyan Restoranı
Azteca Meksika Restoranı
Turquoise Türk Restoranı
Pool & Snack Bar
Dragon Şarap Evi
Fulya Ana Restoran

Aktivite / Hizmetler

Futbol: 
Kamelya Collection içerisinde ve sahilin hemen yanı başında; 
65 m x 92 m,
45 m x 79 m, 
67 m x 95 m
boyutlarında üç adet drenajlı ve aydınlatmalı profesyonel seviyede çim futbol sahası bulunmaktadır.
Özellikle kış döneminde Antalya bölgesinin uygun iklim koşullarını değerlendirmek isteyen yerli ve yabancı birçok futbol kulübüne kaliteli servislerimizle kamp hizmeti vermekteyiz. 

Tenis:
Kamelya Collection’da tenis sever misafirlerimiz ve profesyonel oyuncuların kullanımında; 
K Club’da 5 kuvarz kort (ücretsiz), 
Selin Hotel’de kiremit tozu 2 kort (ücretli) olmak üzere toplam 7 tenis kortu bulunmaktadır. Kortların tamamı aydınlatma sistemine sahiptir. (Aydınlatma ücretlidir.) Kortlarımız saatlik rezervasyonlar ile misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır. Ayrıca dilerseniz yaz boyu sunduğumuz ücretli tenis derslerinden de faydalanabilirsiniz.

Spa/Wellness

Hayatın akışını bir kenara bırakıp ruhunuzun tazelendiğini hissedeceğiniz İvv Spa & Wellness Ayurveda ile mutluluğu tüm hücrelerinizde hissedeceksiniz. Ayurveda masajı beden ruh ve zihni bir bütün olarak ele alır. Bu masajın uygulanmasıyla bedenin kendini onarması, tazelemesi, zihnin de sakinleşip dinginleşmesi için bedeninize gerekli yaşam enerjisi sağlanır. 

Bedende birikmiş bütün olumsuz enerji temizlenir, kaslardaki gerilim azaltılır. Beden güçlenir, erken yaşlanma ve kırışıklar durur. 

Ayurveda ile ruhun temizlenmesi, zihnin arındırılması; vücudumuzun savunma sisteminin güçlendirilmesi, bedenin canlanması sağlanır. 

Sahil yolunda bulunan Bali Evi’nde 3 adet masaj odası bulunmaktadır. Balili 3 terapistin hizmet verdiği Bali Evi’nde, vücuttaki enerji noktaları üzerine etkili baskılar ve yumuşak vuruşların uygulanarak yüzeydeki kas dokusunu ve derinlerini etkileyen Bali Masajı yapılmaktadır. 

Tüm masajlarda Sothys ürünleri kullanılmaktadır. 

İvv Spa’da ayrıca; Aroma, Çikolata, Bal Masajı, Yoğurt ve meyve masajı, zeytinyağı masajı, sıcak yağ masajı, volkanik taş masajı, shiatsu, 4 el kral masajı, lenf drenaj masajı, hamile masajı, derin doku masajı, selülit ve ayak masajı, Türk kahvesi peelingi uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Otel Özellikleri

Selin Hotel
1 adet 750 kişilik toplantı ve balo salonu,
1 adet 40 kişilik toplantı salonu, 
4 adet 30 kişilik toplantı salonu, 

Fulya Hotel
1 adet 350 kişilik toplantı ve balo salonu, 
1 adet 60 kişilik sinema konferans salonu 

Kamelya Collection’da tüm taleplerinizin karşılığını alacaksınız. 

Konum

Tatildunyamiz.com’dan rezervasyon yaparak uygun fiyatlı oteller bulun ve indirimlerden yararlanın. Otel fiyatlarını ve teklifleri karşılaştırın, oteller hakkındaki tarafsız yorumları okuyun.

Tatildunyamiz.com’dan uygun fiyatlı oteller, indirimler, otel fırsatları ve özel promosyonlar.

Tatildunyamiz.com’da ideal fırsatları bulun ve karşılaştırın.

Tatil seçiminizi Tatildunyamiz.com’da erken rezervasyon ile gerçekleştirin, tur ve otellerdeki tatil fırsatlarından yararlanın.

 • Basketbol
 • Bilardo
 • Bowling
 • Dans Stüdyosu
 • Dart
 • Futbol
 • Hamam
 • Masa Tenisi
 • Masaj Servisi
 • Mini Club
 • Mini Golf
 • Muz
 • Okçuluk

 • Açık Yüzme Havuzu
 • Kapalı Havuz

 • Bar
 • Havuz Bar

Tüm Yorumlar Yeni Yorum