İnsan Kaynakları

Tatildunyamiz.com , ekip çalışmasının sınırsız hizmetle buluştuğu, üst düzeyde müşteri memnuniyetini,gerçekleştiren bir turizm acentesidir. 

Tatildunyamiz.com ailesini her geçen gün büyüterek bu yapıyı sürekli ve güçlü kılmak ise insan kaynakları politikalarımızın ilk hedefi olarak belirlenmiştir.

Tatildunyamiz.com ,  kurumsal kültür anlayışı, tüm çalışanları tarafından ortaya konulan inanç ve değerlerden oluşur ve her çalışanımız bu kültüre sahip çıkar.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde rekabet koşulları, sosyoekonomik gelişmeler ve çalışanlarımızın bireysel gelişimleri izlenerek eğitim programları yapılır.

Hedef, eğitim eşliğinde davranış ve becerileri geliştirerek sektörel gelişime uyum sağlamaktır.

İŞ OLANAKLARI

Tatildunyamiz.com , İzmir merkez ofis bünyesinde kariyer olanakları sunmaktadır.

KARİYER GELİŞİMİ

Tatildunyamiz.com  tüm çalışanları kapsayan performans yönetim sistemi ile çalışanlarının bilgi, beceri ve davranışlarının geliştirilmesini, eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve giderilmesini, geçmiş performanslarının değerlendirilmesini ve sürekli iyileştirilmesini destekler.

Amacımız, Şirketimiz Tatildunyamiz.com ' u geleceğe taşıyacak insan kaynağını oluşturmak için, çalışanların kişisel gelişimi ve kariyer gelişimlerini desteklemektir.

EĞİTİM ve GELİŞİM

Oryantasyon Eğitimi

Tatildunyamiz.com 'da işe yeni başlayanlar oryantasyon eğitimine tabii tutulur. Bu eğitim, çalışanların şirket kurum kültürünü ve iş akışlarını yakından tanımalarına olanak sağlar.

 İç Eğitim Programları

Tatildunyamiz.com , 10 yıllık tecrübesiyle çalışanlarına mesleki eğitim ve destek sunar.

 

Cv' nizi lütfen ik@doris.com.tr adlı mailimize gönderiniz.