Herakles Thermal Hotel   Denizli  -  -

Fiyat Hesapla

Tesis Bilgileri

Kendinizi Karahayıt'ın şifalı kırmızı sularına atıp, dinlenme ve yenilenmenin tam zamanı! Sizi, dağların eteklerine inşa edilen, dinlence, eğlence, tedavi ve rehabilitasyon hizmeti veren SPA Herakles Thermal Otel'e bekliyoruz...

Otel Özellikleri

Beyaz Cennet Pamukkale'nin T.C. Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı ilk SPA oteli Herakles Termal Otel, dinlence, eğlence, tedavi ve rehabilitasyon hizmeti veriyor. Dağların eteğinde, yemyeşil bir arazide kurulan, Denizli evi mimarisindeki SPA Herakles Termal Otel'in tüm odalarında 24 saat boyunca sağlıklı termal su bulunmaktadır.Zengin açık büfemizle sabah kahvaltıları ve akşam yemeklerinin tadına varacak, Türk ve uluslararası mutfağının en güzel örneklerini bir arada bulacaksınız. Özenli servisimiz ile de lezzetin doruğuna ulaşacaksınız. Sağlığınıza uygun hazırlanmış tamamen doğal, yağsız, diyet ve diabetik yemekler ise, sizin tercihiniz.Botanik bahçemizde ise ruhunuzu dinlendirecek, rahatlayıp, gevşeyeceksiniz.Kaplıca kür müşterimiz otele geldiği ilk gün doktor kontrolünden geçer. Termal sudan faydalanmasını engelleyecek herhangi bir rahatsızlığı yoksa doktor ve fizyoterapist tarafından rahatsızlığına ve kalış süresine uygun bir tedavi protokolü teklif edilir. Misafir dilerse, protokol uyarınca tedavisine devam edilir.
Bu şifalı sulardan ister termal havuzumuzdan, ister kaplıca hamamından, ister aile banyosundan, isterseniz 24 saat boyunca termal su akan odalarınızdan yararlanabilirsiniz…Bahçedeki ana kaynağından "55" derece çıkan Karahayıt'ın kendine has kırmızı, şifalı termal suyu, dinlenme havuzunda bekletilip, 1.30 mt. derinliğindeki termal havuza veriliyor. 37 - 38 derece sıcaklıktaki termal havuzda sağlık ekibinin kontrolünde banyo uygulamaları şeklinde Romatizmal hastalıklara, Kemik erimesine, Siyatiğe, bel-boyun fıtığına, kireçlenmeye, Dolaşım sistemi hastalıklarına, Nörolojik rehabilitasyon gerektiren hastalıklara, Ameliyat sonrası tutukluk ve sertliklerin giderilmesine, Kadın hastalıklarına, Stres ve strese bağlı tüm hastalıkların rehabilitasyonuna, Uykusuzluk ve yorgunluklara, Saç, tırnak ve derideki hücrelerin canlanmasına şifa bulacaksınız. İçme kürü olarak; Mide ve yemek borusu rahatsızlıkları, Kemik erimesinde kalsiyum tamamlayıcı tedavisi ve Üriner sistem taşlarına şifa bulacaksınız.

Konsept

TESİS YARIM PANSİYON HİZMETİ VERMEKTEDİR
07:00 / 10:00 Sabah Kahvaltısı
19:00 / 21:00 Akşam Yemeği

Oda Özellikleri

Otelde konforunuz için özenle dizayn edilmiş 108 oda bulunmaktadır. Odalarda havalandırma, banyo, direk hatlı telefon, balkon, TV/uydu sistemi, minibar, saç kurutma makinesi, halı bulumaktadır. Banyonuzda, Karahayitin kırmızı termal suyu sizi beklemektedir.

Hizmetler

Ücretsiz Hizmetler;
Otopark,
Fitness,
Hamam,
Sauna,
Jakuzi,
İnternet.
Ücretli Hizmetler;
Mesaj,
Kese,
Köpük.

Konum Bilgisi

SPA Hotel Herakles Thermal Denizli'ye 16 km, Pamukkale'ye 2 km, İzmir ve Antalya Havalimanı'na 250 km, Denizli Çardak Havalimanı'na 70 km mesafededir.

  • Bahçe

  • Klima
  • Balkon / Teras
  • Banyo
  • Kablo / Uydu Yayını
  • Direk Hatlı Telefon
  • Minibar

  • Hamam

Tüm Yorumlar Yeni Yorum