Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.tatildunyamiz.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları :

www.tatildunyamiz.com sitesinin tüm hakları  DORİS TURİZM SEYAHAT DIŞ TİC.PAZ.A.Ş. ye aittir. www.tatildunyamiz.comsitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılı ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, DORİS TURİZM SEYAHAT DIŞ TİC.PAZ.A.Ş.. 'nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair :

Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, DORİS TURİZM SEYAHAT DIŞ TİC.PAZ.A.Ş. 'nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.

Kullanıcı Yükümlülükleri :

www.tatildunyamiz.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder. www.tatildunyamiz.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan DORİS TURİZM SEYAHAT DIŞ TİC.PAZ.A.Ş. sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair :

www.tatildunyamiz.com  sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.tatildunyamiz.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan DORİS TURİZM SEYAHAT DIŞ TİC.PAZ.A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların www.tatildunyamiz.com  Yollayacakları Bilgiler Hakkında :

www.tatildunyamiz.com  internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, www.tatildunyamiz.com ’un Tatil Danışmanı kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları chat ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.tatildunyamiz.com  sitesinin sahibi DORİS TURİZM SEYAHAT DIŞ TİC.PAZ.A.Ş. 'nin entelektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

 

Alışveriş güvenliği:

www.tatildunyamiz.com  aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. www.tatildunyamiz.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

Hak ve Sorumluluklara Dair :

www.tatildunyamiz.com  sitedesinde bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.tatildunyamiz.com  ve sahibi DORİS TURİZM SEYAHAT DIŞ TİC.PAZ.A.Ş. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.tatildunyamiz.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.tatildunyamiz.com  sitesi ve sahibi DORİS TURİZM SEYAHAT DIŞ TİC.PAZ.A.Ş.'ne sorumluluk yüklenemez. www.tatildunyamiz.com  ve sahibi DORİS TURİZM SEYAHAT DIŞ TİC.PAZ.A.Ş.. sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz. Kullanıcı www.tatildunyamiz.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.  DORİS TURİZM SEYAHAT DIŞ TİC.PAZ.A.Ş. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.DORİS TURİZM SEYAHAT DIŞ TİC.PAZ.A.Ş.www.tatildunyamiz.com  sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma DORİS TURİZM SEYAHAT DIŞ TİC.PAZ.A.Ş. 'ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

MOKİN TOUR

DORİS TURİZM SEYAHAT DIŞ TİC.PAZ.AŞ.       

Şair Eşref Bulvarı Ragıp Şamlı İş Merkezi

No:6 Kat:4/403 Çankaya/İZMİR

Tel: 0232.482 1 482 *  Fax:0232.441 60 69

Cep : 0532.171 48 50   

E-mail : satis@tatildunyamiz.com

E-mail  : info@tatildunyamiz.com

web : www.tatildunyamiz.com