Rhapsody Hotel   Antalya  - Kaş  - Kalkan

Fiyat Hesapla

Otel Bilgileri

Rhapsody Hotel; mimari dokusu ve etkileyici doğasıyla ünlü, adeta gizli kalmış bir belde olan Kalkan'ın Butik otelidir. Kalkan Koyu'nu göz alabildiğine gören mükemmel bir konum ve baştan aşağı yenilenmiş mimarisi, dekorasyonu, servisi ve aktiviteleri ile sizi unutulmayacak bir serüven için Kalkan’a davet ediyor. Gelin ve doğanın sesini dinlerken, bütün yılın yorgunluğunu bitirin. Rhapsody Hotel odalarından SPS merkezine; restoranından havuz barına mutlu bir tatil için sizleri bekliyor. En iyi tatiliniz için haydi Rhapsody Hotele.

yeme içme

Akdeniz deyince deniz ve güneşle birlikte akla hemen Akdeniz mutfağı geliyor tabi ki. Rhapsody Hotel, 60 kişi kapasiteli yeni restoranında Akdeniz mutfağının özgün tatlarını mükemmel servis artı lezzet ile harmanlayarak sunuyor. Ayrıca açık büfe hazırlanan zengin bir kahvaltı, snack barı ve her akşam otelimizin özgün lezzetlerini tadabileceğiniz öğle yemekleri, bir tatilde başka ne istenebilir!

Havuz Olanakları

Havuz Keyfi için en güzel adrestir rhapsody hotel. Hem en güneşin tadını çıkarın hem de havuzun serin suyunun. Ayrıca bar ve mutfağımız sürekli emrinize amade…

Spa/Wellness

Kendinizi yorgun ve bitkin mi hissediyorsunuz? Öyleyse bırakın kendinizi uzman ellere. Ekibimiz sizi stresten arınmış, vücudunuzu dinlenmiş ve en önemlisi kafanız rahatlatmış hale getirecektir. Rhapsody Hotelde eminiz yeniden doğacaksınız.

Aktiviteler

Rhapsody Hotel in her Perşembe yaptığı gelenekselleşmiş Türk Gecelerine sizi de mutlaka bekliyoruz. Türk halk danslarından örnekler sergileyen Dans grubu ve folklor ekibimiz, konukları da bu eğlenceye katarak geceyi unutulmaz yapar, tabiî ki oryantalimiz de . Mutlaka sizi bu özel geceye bekliyoruz. Unutmadan Pool-Bar da eğlencenin günü yok.

Özel Kutlamalar

Rhapsody Hotel doğum günü partisi ya da nişan veya unutulmaz bir düğün için ideal konuma haiz. Hayatlarını birleştirecek çiftler havuz başında sevdiklerinizle birlikte muhteşem ambiyans sizi bekliyor. Kalkan koyunun masmavi denizi ve eşsiz gün batımı manzarası eşliğinde konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Rhapsody Otel’in tecrübeli ekibinin hizmetleriyle nişan, düğün ya da özel kutlamalarınız belleklerinizden silinmeyecektir.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum