Patara Prince Resort Hotel   Antalya  - Kaş  - Kalkan

Fiyat Hesapla

KONAKLAMA

Patara Prince, Akdeniz ve Kalkan Koyu'nun muhteşem manzarasına sahip Prince Oda, Jr Suit, Amiral Suit, Akdeniz Teras Oda, Büyük Akdeniz Suiti, Kaktüs Bahçe Suit , Mimar'ın Suiti şeklinde oda alternatifleri, Türk ve Akdeniz Mutfaklarının tatlarını beğeninize sunan Patara A La Carte Restoran, İtalyan Mutfağı'nın klasik örneklerini tadabileceğiz Agora Restoran, eşsiz deniz kalitesi ve sahili, su sporları ve diğer tüm hizmetleri ile kişiye özel hizmet veriyor. 

Özgün iç mimari ve tasarımı ile Türk motifleri renklerinin Akdenizin rengi ve kokusu ile bütünleştiği, kullanışlı odalarda vadi blokta daha sakin, ana blokta ise asansörlü ama her ikisinde de farklı büyüklük ve nitelikte çok farklı tipler bulunmaktadır. 

Ayrıca Club Patara Villaları, Patara Prince işletmesi altında ve tüm tesislerinden yararlanılarak hizmet vermektedir. 

Tüm dünyanın önde gelen ülkelerinden gelip bu villardan sahip olanların hayranlıkla, yılın her döneminde tatillerini geçirdikleri, çevre ve tabiatın, Güneşin ve ünlü Patara bahçelerinin üçyüzü aşan çiçek türlerinin keyfine vardıkları bu Lüx Villarda hafta veya haftalar kiralayabilir, otelin temizlik elemanları ve tüm servislerinden yararlanarak satın almadan da Club Patara Villa sahibi gibi yaşayabilirsiniz. 

YİYECEK İÇECEK

Patara A La Carte Restoran
Agora A La Carte Restoran – Pizzeria
Zeytin Snack Bar 
Zeytin Disko Bar
Jasmine Restoran
Piano Bar
Patara Havuz Barı
Agora Bar

Aktiviteler

Dalış
Su Sporları
Tekne ile koy turu ve Mangal Partisi
Deniz Taksi
Tenis
Bilardo & Masa Tenisi
Voleybol
Çocuk Kulübü
Mavi Tur
Cabana
Avlanma

OTEL BİLGİLERİ

Patara Prince Resort, dağların eteklerindeki konumu sayesinde soğuk kuzey kışlarından korunmakta ve en nadide ve göz alıcı yaseminlerin, begonyaların ve diğer birçok nadir çiçeğin kokuları bu muhteşem doğa harikasında birbirine karışmaktadır.

Biraz ötede, muhteşem dağ manzarasının eteğinde, göz alıcı kumluk koy, Kaputaş plajı var. Su her zaman billur gibi ve turkuaz renginde. Burada güneşlikler kiralanabilir. Kaputaş plajı Patara Prince Resort'a 5 km uzaklıkta. 

Yakındaki başka bir plaj ise 18 km boyunca kum tepeleriyle uzanan ve hiçbir yapılaşma ile bozulmamış olan muhteşem Patara plajı. Bununla birlikte plajın sonlarına doğru dolmuş durağı yakınlarında yiyecek, içecek, güneşlik ve deniz yatağı satan birkaç basit restoran var. Biraz ötede ise muhteşem Likya harabeleri bulunuyor.Bu plaj güneşin batmasından sonra kapatılıyor çünkü soyu tehlikedeki caretta caretta kaplumbağalarının yumurtlamaya geldiği dünyanın çok az sayıdaki yerlerden birisi.

Kalkan hareketli bir gece yaşamına da sahip. Kasaba merkezi güneşin batmasıyla birlikte canlanıyor. Yapacak çok şey var: alışveriş, akşam yemeği, kafeler, yada isterseniz rüzgarlı, hareketli caddelerde yada dilerseniz huzurlu ve sakin limanda dinlendirici bir yürüyüş.

SPA-WELLNES

Orijinal adı ile "Sanitas Per Aquam" (SPA) yani "Sudan Gelen Sağlık", Romalılardan bugüne kadar uygulanan su terapilerine verilen isimdir. Patara Prince Spa da suyu yeniden keşfedecek, hünerli parmaklar sayesinde beden, ruh ve zihninizi günlük stresten arındırarak eşsiz bir spa deneyimi yaşamanızı sağlayacağız.

 

 

Tatildunyamiz.com’dan rezervasyon yaparak uygun fiyatlı oteller bulun ve indirimlerden yararlanın. Otel fiyatlarını ve teklifleri karşılaştırın, oteller hakkındaki tarafsız yorumları okuyun.

Tatildunyamiz.com’dan uygun fiyatlı oteller, indirimler, otel fırsatları ve özel promosyonlar.

Tatildunyamiz.com’da ideal fırsatları bulun ve karşılaştırın.

Tatil seçiminizi Tatildunyamiz.com’da erken rezervasyon ile gerçekleştirin, tur ve otellerdeki tatil fırsatlarından yararlanın.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum