Patalya Thermal Resort   Ankara  - Kızılcahamam  - Kızılcahamam

Fiyat Hesapla

Otel Bilgisi

Ankara Kızılcahamam’da hizmet vermekte olan Patalya Thermal Resort Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkı içinde yer alır. Çam ormanlarıyla kaplı dağlar arasında olan ve konuklarına dört mevsim doğa ile baş başa kalma imkanı tanıyan bu uygulama otelinde, şifa dağıtan termal sulardan faydalanarak sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Doğa severlerin çok seveceği otel, spor kulüplerine, özel toplantı ve seminerlere ev sahipliği yapmaktadır. Şehir hayatından tamamen yalıtılmış olan otelde aradığınız huzuru bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Otel Özelliği

Termal Oteli – SPA – Kongre Oteli 

SPA & Wellness::
Termal Havuz - Odalarda Termal Su - Güzellik Merkezi - Hamam - Sauna - Özel Banyolar - Masaj ve Kese . 

Havuz & Sahil Özellikleri

Otelde; açık ve kapalı yüzme havuzları mevcuttur.

AKTİVETELER

Yurt içi ve yurt dışındaki pek çok futbol kulübünün kamp için tercih ettiği Patalya Thermal Resort’te bir tanesi FIFA standartlarında olmak üzere 4 adet futbol sahası bulunur. Bunun yanı sıra tenis kortu, spor merkezi, 4,5 km uzunluğunda kros pisti bulunmaktadır.

 

ORGANİZASYON İMKANLARI

Otelde toplantı, seminer, kokteyl ve özel davetler için kullanılabilecek konferans ve toplantı salonları bulunur. Organizasyonlar için gerekli tüm servis ve teknik ekipmanı otel tarafından sağlanır.

KONSEPT

Yarım Pansiyon 

HİZMETLER

Ücretsiz Hizmetler: 
Spor merkezi, tenis kortu, yüzme havuzları, termal hamamlar, saunalar. 

Ücretli Hizmetler: 
Bilardo, disko, futbol, masaj, papatya banyosu, yosun terapi, süt banyosu, cilt bakımı, aroma terapi, çamur terapi, sıcak taş masajı, parafinli el bakımı. 

BALAYI KONSEPTİ

Balayı çiftlerine özel oda süslemesi.

ODA ÖZELLİKLERİ

Otel, 156 oda ve 312 yatak kapasitesine sahiptir. Engelli misafirlere özel konaklama birimin de bulunduğu otelin bütün odalarında termal su, mini bar, uydu TV, direkt telefon, kasa, WIFI ve saç kurutma makinesi bulunur.

YAKIN MERKEZLER

Ankara 80 km,
Esenboğa Havalimanı 70 km.

KONUM

Otel, Ankara Kızılcahamam’da konumlanmıştır.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum