LETOON PLUS HOTEL

Bölge: Aydın - Didim
Konsept: Her Şey Dahil
% İndirim
-
FacebookTwitter deliciousYahoo
arayalım

OTELİMİZ:


Didim İlçesi, 2. Altınkum Plajına 100 metre uzaklıkta kurulmuştur.
Altınkum Merkezine 1, Akbük Merkezine ise 20 Km uzaklıktadır. Doğa ile iç içe olunabilecek Şehir koruluğuna olan uzaklığı ise yalnızca 150 metredir.

Apollon Tapınağına olan uzaklık yalnızca 5 Km, Milet’e ise 30 Km’dir. Aydın’a 103, İzmir’e 173, Ankara’ya ise 700 Km uzaklıktadır.

Didim’e hem Adnan Menderes Havalimanından hem de Bodrum-Milas Havaalanı’ndan ulaşılabilir. Uzaklıklar sırası ile 160 ve 100 Km’dir.


Odalarımız :

Letoon Hotel 24 adet geniş, 44 adet standart odaya sahiptir. Bir adet Suit bir adet de Balayı suiti bulunmaktadır. Bazı Otel odaları deniz, bazıları ise hem deniz hem de havuz, bazıları ise yalnızca havuz manzaralıdır.Yalnızca 8 odanın belirgin bir manzarası yoktur.
Tüm odalarda Split klima, Telefon, LCD TV, Mini buzdolabı,elektronik kasa, kettle ve balkon vardır.
Ayrıca her odada bulunan banyolarda saç kurutma makinası, duş ve tuvalet bulunmaktadır.
Tüm odalarda bağımsız duş ve tuvalet bulunmaktadır.


 Aile Odaları :

İki adet bağımsız bölmeli bu odalarımız 4 kişilik ailelerin konaklayabileceği konfor ve rahatlığa sahiptir. Her odadaki özellikler bu odalar için de geçerlidir. 8 adet bulunan bu odalarımızın tamamı havuz manzaralı olup bazı odaların deniz manzarası da mevcuttur.

GENEL ÖZELLİKLER:

Tv köşesi, İnternet Hizmetleri, Çamaşırhane ve Temizleme Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri, Otopark Hizmetleri.

ETKİNLİKLER:

Sabah, öğle ve akşam olmak üzere haftanın 6 günü sabah sporları, havuz başı animasyonları ve akşam eğlencesi düzenlenmektedir.
Bu etkinliklere katılmak istemeyen konuklarımız için TV köşesi, okuma salonu ve salon oyunlarının oynanabileceği yerler bulunmaktadır.


 RESTORAN ve BARLAR:

Her şey dahil sistemde hizmet veren otelimizde 3 öğün açık büfenin yanı sıra öğleden sonra snack ve akşam 5 çayı da sunulmaktadır. Bu olanaklarımızdan yararlanamayan konuklarımız için ayrıca A'la Carte restoranımız da bulunmaktadır. Tüm yerli alkollü ve alkolsüz içeceklerin ücretsiz sunulduğu barlarımızdan isteyen konuklarımız ekstra olarak dünyanın en ünlü alkollü içecekleri ile kokteylerini de deneyebilirler.

SPOR ve REKREASYON HİZMETLERİ:

İki adet açık yüzme havuzu (bir tanesi çocuk yüzme bölümlü), çok amaçlı (oyun, okuma vb.) salon.
Ulusal ve Uluslararası TV kanallarının izlenebileceği TV köşesi.

Telefon: 0 232 482 1 482
Fax: 0 232 441 60 69
E-Posta: info@tatildunyamiz.com
dub4.jpg dub3.jpg 5_15.jpg pol1.jpg 76.jpg 74_1.jpg 30b.jpg 29b.jpg dub2.jpg 3_104.jpg r1_1.jpg r2_1.jpg r3.jpg 5_15_1.jpg 2245_616170.jpg
Bu otel için henüz bir fiyat belirlenmemiş. Fiyatlar için 0 232 482 1 482 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.