Odile Hotel   Antalya  - Olimpos  -

Fiyat Hesapla

Otel Bilgileri

Hotel Odile, Denize Sıfır Konumu, İki Büyük Ve Bir Çocuk Yüzme Havuzu, Muhteşem Botanik Bahçesi, Bahçesinde Hamakları İle Çıralı’da Huzuru Bulmanız İçin Yaklaşık Yirmi Yıldır Değerli Misafirlerine Hizmet Vermektedir. . 

Tahtalı Dağı Manzarası Sunan Yeni Ahşap Bungalow Tatil Evleri, Büyük Aileler İçin Özel Tasarlanmıştır. 36 Adet Bungalow, Sedir Ağacından İmal Edilmiş, 62 M2 Büyüklüğünde, İki Yatak Odası, Televizyon Ve Mutfaklı Bir Oturma Odası Ve Verandası İle Hoş Sohbetlere Ev Sahipliği Yapar. Çıralı’nın Sessiz Ve Sakin Özelliği, Yoga İçin Çok Elverişlidir Ve Yoga Grupları Her Gün Faaliyetlerini Bu Muhteşem Doğa İçinde Sürdürmektedir. Odile Hotel, Oda Ve Kahvaltı Konseptine Sahiptir. Öğleden Sonra Saat 16:00-17:00 Arasında Çay, Kahve Ve Kek Büfesi Otelin Fiyatlarına Dahildir.

Konaklama Özellikleri

LİMON VE PORTAKAL AĞAÇLARININ ÇERÇEVELEDİĞİ HOTEL ODILE, BOZULMAMIŞ DOĞANIN GÜZELLİĞINI GELENEKSEL TÜRK MİSAFIRPERVERLİĞİYLE YAŞAMAK İSTEYENLER İÇİN GERÇEK BIR CENNET. BU DOĞAL ORTAMA UYGUN TASARLANMIŞ ODALARIMIZDA KONFORLU BİR KONAKLAMA DENEYİMİ YAŞARKEN DOĞANIN İÇİNDE OLDUĞUNUZU HİSSEDECEKSİNİZ.

yeme içme

HOTEL ODİLE, ÇIRALI’NIN DOĞAL ORTAMI İÇİNDE BİR CENNET. BU CENNET TATİL MERKEZİ’NDE DAMAK TADINI DA ÖNEMSEYENLER İÇİN BİRBİRİNDEN LEZİZ YEMEK ALTERNATİFLERİMİZ VE PEK ÇOK İÇECEK SEÇENEĞİMİZ MEVCUT. GENEL RESTAURANT’IMIZ HARİCİNDE HAVUZ BAŞI ÇARDAK CAFE BAR İLE DE KEYİFLİ ZAMANLAR GEÇİREBİLECEKSİNİZ.

Spa/Yoga

ÇIRALI’NIN SESSİZ VE SAKİN ÖZELLİĞİ, YOGA İÇİN ÇOK ELVERİŞLİDİR VE YOGA GRUPLARI HER GÜN FAALİYETLERİNİ BU MUHTEŞEM DOĞA İÇİNDE SÜRDÜRMEKTEDİR.

Etkinlikler

SU ALTI DALIŞI

SU ÜSTÜNDE OLDUĞU KADAR SU ALTINDA DA UNUTULMASI GÜÇ HAZİNELER BARINDIRAN KİRİŞ, SULAR ALTINA GÖMÜLMÜŞ ESKİ ÇAĞ ESERLERİ VE ZENGİN BALIK ÇEŞİTLİLİĞİ İLE KEŞFEDİLMEYİ BEKLİYOR.

DAĞ BİSİKLETİ TURLARI

ÇIRALI KENDİNE GÜVENİNİZİ, BİSİKLET BECERİLERİNİZİ, DAYANIKLILIĞINIZI, GÜÇ VE DENGENİZİ GÖSTEREBİLECEĞİNİZ ARAZİYİ SİZLERE SUNUYOR.

DOĞA YÜRÜYÜŞÜ TURLARI

DÜNYADAKİ EN İYİ ON YÜRÜYÜŞ YOLUNDAN BİRİ OLARAK LİTERATÜRE GİREN ANTİK LİKYA YOLU ÇIRALI’DAN DA GEÇMEKTEDİR.

DENİZ KAPLUMBAĞALARI

GÜZELLİĞİ VE SONSUZ BİR HUZUR VEREN ÇIRALI SAHİLİ AYNI ZAMANDA DENİZ KAPLUMBAĞALARININ ANA ÜREME BÖLGELERİNDEN BİRİDİR.

TEKNE TURLARI

GEZMEYE DOYAMAYACAĞINIZ, SEYRETMEKTEN KENDİNİZİ ALAMAYIP DENİZE ATACAĞINIZ YAT TURLARINDA ÇEKTİĞİNİZ FOTOĞRAFLARINIZI SOĞUK KIŞ GÜNLERİ İÇİNİZİ ISITAN BİR ANI OLARAK SAKLAYACAKSINIZ.

YANARTAŞ

ANTİK ÇAĞLARDAN BERİ YANAN VE EJDERHALARIN PÜSKÜRTTÜĞÜ ALEVLERDEN DOĞDUĞUNA VE BU YÜZDEN HİÇ SÖNMEDİĞİNE İNANILAN YANARTAŞIN MİTOLOJİK ÖYKÜSÜ OKUMAYA DEĞERDİR.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum