Odeon Apart Hotel   Antalya  - Alanya  -

Fiyat Hesapla

Otel Bilgileri

Odeon Apart Hotel, Alanya şehri merkezinde konumlanmaktadır ve misafirleri için aynı zamanda ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet imkanı sağlamaktadır. Bu otel çocuk havuzu, açık havuz ve sauna olanakları sunmaktadır. 

Odeon Apart Hotel, çocukların oyun alanında gönüllerinin isteği gibi vakit geçirebileceği, yetişkinler de otelin tur masasında yer alan güler yüzlü personelinin yardımı ile şehir turu planlayarak, konaklayan tüm aileler için tatili eğlenceli hale dönüştürülebilir. Resepsiyon tüm gün hizmet vermekte olup yardımsever personel de gezip görülecek yerler hakkında tavsiyelerde bulunmakta ve diğer turistik bilgileri de vermektedirler. 

Odeon Apart Hotel odalar odada yemek masası, küçük mutfak ve buzdolabı bulundurmaktadır. Ücretsiz çay ve kahve bulunduran odalar, ayrıca konuklara odalarının rahatlığında taze bir kahve hazırlamanın kolaylığını da sunmaktadır. 

Otel, misafirleri için turistik merkezlere bir dizi kolay erişim imkanları sunan uygun bir konumda bulunmaktadır. Konukların konforu için istek üzerine hava alanı servis hizmeti sağlanmaktadır.

Oda Özellikleri

Otelde 60 oda vardır. Hepsinde bir oda içi kasa, minibar, televizyon, telefon vardır. Bir duşlu, fönlü banyoları vardır.

Yakın Merkezler

Alanya Aquapark1.3 km
Alanya Atatürk Evi ve Müzesi1.8 km
Alanya Bahçeleri1.3 km
Kızıl Kule2.7 km
Grand Baazar1.9 km
Alanya Kalesi2.6 km
Alanya Tersanesi2.9 km
Havalimanları
Gazipasa40.5 km

Tüm Yorumlar Yeni Yorum