Merve Sun Hotel & Spa   Antalya  - Manavgat  - Side

Fiyat Hesapla

Otel Bilgileri

Merve Sun Hotel&Spa bir ana bina ve ana binayı çevreleyen 4 ayrı blok olarak 5466 metrekare alan üzerine inşa edilmekte olup Antalyanın gözde ilçesi olan Side'de sizlere unutamayacağınız bir tatil imkanı sunuyor.Ana binanın tamamı standart odadan oluşup toplamda 124 adettir.3 adet asansör mevcuttur.2 adet Bedensel Engelli odası ana binadadır. Ana binayı çevreleyen bloklarımızda 2 asansör bulunur. Bloklarımız 4-5 katlıdır. Bu binalar Annex binalardır. Annex binalarda 52 adet ünite bulunur. Ayrıca otelimizin önnündeki caddede bize ait alşveriş merkezi bulunur. Sahile olan mesafemiz 450 metredir ve sahilde 100 kişilik açık ve kapalı restorantı ve 300 kişilik güneşlenme alanı mevcuttur. Denizi sığ ve kumu incedir. Sahil yürüyüşünü keyifli hale getirebilirsiniz.Odalarımız 2 adet tek kişilik yatak veya double yatak olarak dizayn edilmiştir.Kartlı anahtar sistemi,klima,duş,fön,WC,Balkon,Telefon,Taban Parke Döşeme,Yangın alarm sistemi,LCD TV,Müzik Kanalı,Güvenlik kasası(ücretli),bulunur ve Maximum 3 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Minibar kullanımı ücretlidir.Sadece giriş günü su ücretsizdir. Aile odası 2 ayrı yatak odasından oluşmakta olup standart oda özelliklerine sahiptir. Sizlere sunduğumuz ve konforunuzu düşenerek dizayn ettiğimiz odalarımızda sizlere ev sahipliği yapmak çin sizleri otelimize beklemekteyiz.

Oda Bilgileri

Standart Oda
Standart odalarımızda 2 adet tek kişilik yatak yada double yatak olarak dizayn edilmiştir.Kartlı Anahtar sistemi,Klima, kabinli duş,WC,Fön,Balkon,Telefon,Taban Parke döşeme,Yangın alarm sistemi,LCD TV,Müzik Kanalı,Güvenlik Kasası(Ücretli),Mini Bar(giriş günü sadece su). Maximum 3 yetişkin konaklama imkanı mevcuttur.

Aile Odası
2 ayrı yatak odasından oluşmakta ve standart oda özelliklerine sahiptir.Ebeveyn Yatak Odası kapı ile diğer odadan ayrılmakta ve double yatak mevcuttur.Çocuk yatak odasında 2 adet tek kişilik yatak mevcut olup,balkonludur.Split Klima, kabinli duş,WC, Fön,Telefon, yangın alarm sistemi, LCD TV,müzik kanalı,güvenlik kasası(ücretli),Mini bar (girişte sadece su) mevcuttur. Maximum 4 yetişkin konaklama imkanı mevcuttur

Konsept

Her şey dahil

Aktivite / Hizmetler

2 Açık ve Kapalı Havuz, 2 Açık ve Kapalı Çocuk Havuzu ve Ana havuzda kaydırak bulunmaktadır. Günün belirli saaterinde Güvenlik Kontrolünde açılıp kapanır. 14.00-16.00 saatleri arasında kaydıraktan faydalanabilirsiniz. 4-12 yaş arası Mini club ve çocuk oyun alanı mevcuttur.Hamam,sauna,Fitness,Toplantı salonu,Masa tenisi,Dart ve gün içinde su jimnastiği,beach voleyball aktivitelerinden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Haftada bir feda Türk Gecesi yada Gala Gecesi,Canlı müzik,Shirbaz show aktivitelerinden ücretsz olrak faydalanabilr. Sevdiklerinizle belleklerinize mutlu anlar kaydedebilirsiniz.

Toplantı olanakları

80 kişilik toplantı salonumuz bulunmaktadır.

Havuz / Plaj özellikleri

2 Açık ve Kapalı Havuz, 2 Açık ve Kapalı Çocuk Havuzu ve Ana havuzda kaydırak bulunmaktadır. Günün belirli saaterinde Güvenlik Kontrolünde açılıp kapanır. 14.00-16.00 saatleri arasında kaydıraktan faydalanabilirsiniz.

 

Tatildunyamiz.com’dan erken rezervasyon yaparak uygun fiyatlı oteller bulun ve indirimlerden yararlanın. Otel fiyatlarını ve teklifleri karşılaştırın, oteller hakkındaki tarafsız yorumları okuyun.

Tatildunyamiz.com’dan uygun fiyatlı oteller, indirimler, otel fırsatları ve özel promosyonlar.

Tatildunyamiz.com’da ideal fırsatları bulun ve karşılaştırın.

Tatil seçiminizi Tatildunyamiz.com’da erken rezervasyon ile gerçekleştirin, tur ve otellerdeki tatil fırsatlarından yararlanın

Konum

Tatildunyamiz.com’dan rezervasyon yaparak uygun fiyatlı oteller bulun ve indirimlerden yararlanın. Otel fiyatlarını ve teklifleri karşılaştırın, oteller hakkındaki tarafsız yorumları okuyun.

Tatildunyamiz.com’dan uygun fiyatlı oteller, indirimler, otel fırsatları ve özel promosyonlar.

Tatildunyamiz.com’da ideal fırsatları bulun ve karşılaştırın.

Tatil seçiminizi Tatildunyamiz.com’da erken rezervasyon ile gerçekleştirin, tur ve otellerdeki tatil fırsatlarından yararlanın.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum