Maya Bistro Hotel Beach   İzmir  - Seferihisar  -

Fiyat Hesapla

Genel Bilgileri

Maya Bistro Hotel Beach Türkiye'nin ilk sakin şehri (citta slow) Seferihisar'ın batısında mandalina bahçeleriyle çevrili Sığacık'ta, ikinci derece arkeolojik sit alanında 30 yıldır hizmet veren Club Resort Atlantis’in arazisinde yer almaktadır.

Maya Bistro Hotel Beach Havalimanına 60 km Teos antik şehrine ise yalnızca 1.5 km uzaklıktadır. Maya Hotel Bistro Beach temel prensibini insana, doğaya, hayvanlara, çevreye saygıyı olarak belirlemiş bir tesistir ve misafirlerimizin rahat, konforlu, mutlu, huzurlu bir tatil geçirmesi için hiçbir detayı göz ardı etmeden özenle kişiye özel servis ve hizmet vermektedir.

Otelimizde birbirinden bağımsız evcil hayvanlarınızla kalabileceğiniz(ek ücret) 25 oda bulunmaktadır. Ayrıca otelimizin Bistrosunda geleneksel ege lezzetlerini yeni bir bakış açısıyla muhteşem bir manzara eşliğinde deneyimleyebileceğiniz yaklaşık 80 kişiye aynı anda servis verebilen bir restoranımız yaz ve kış aylarında hizmete açık barımız mevcuttur. Kahvaltımız taş fırında pişen ekşi maya ekmeği eşliğinde serpme olarak servis edilir. Öğlen yemeği yine taş fırında pişirilen pizza, makarna ve salata çeşitlerimizle servise sunulmaktadır. Seferihisar’ın köylerinden, yerel üreticilerden özenle seçilerek alınan ürünler kullanılarak hazırlanan mezeler günlük olarak servis edilmektedir.

Balıklarımız Sığacık balıkçıları tarafından avlanarak sofranızdaki yerini almaktadır. Maya Bistro Hotel Beach Club’ta tertemiz masmavi denize girip, birbirinden keyifli kokteyllerimizi tadarken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Sizin için hazırladığımız piknik sepetleriyle antik kent Teos'a yürüyüş yapabilir, bisiklet kiralayarak çevreyi gezebilir, şehir hayatının yorgunluğunu, tek düzelik duygusunu içinizden atmak için balık tutabilir, taş ve ahşap boyayabilir, tematik work shoplara katılabilirsiniz. Tesis içinde uluslararası Ion Club(rüzgar sörfü okulu), uluslararası dalış okulu, yoga, medidasyon, nefes terapisi dersleri bulunmaktadır. 

Konum Bilgisi

Sığacık (Teos Marina): 2 km
Seferihisar: 7 km
İzmir: 50 km
İzmir Havalimanı(ADB): 60 km,
Efes Antik Kenti: 70 km,
Kuşadası: 85 km 

Oda Bilgisi

Toplam 25 oda mevcuttur. Hayvanlarınız için pas pas, mama kapları, kulübe bulunmaktadır. Tüm odalarımızda balkon, banyo(duş), merkezi ısıtma, klima, televizyon, telefon, mini buzdolabı, saç kurutma makinası, su ısıtıcı mini kasa, sabun, duş jeli, bone, terlik, kulak pamuğu, şampuan mevcuttur.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum