Kazdağı Thermal Resort & SPA   Çanakkale  - Çan  - Çan

Fiyat Hesapla

Genel Bilgiler

Kazdağı Termal otel muhteşem bir doğaya sahip Kazdağılarının eteklerinde çam ormanlarının kuşattığı ve yeşilin her tonunun yer aldığı ve 65 derece içilebilir termal suyuyla her mevsim hizmete açık, şifanın ve tabiatın güzelliğini bir arada sunan konseptiyle ruh ve beden sağlığını zinde tutan bir tesis olma özelliğini taşımaktadır.Kazdağı Termal otel mimari tasarımı ve seçilen seramik ve uygulanan motifler itibariyle Osmanlı desen ve mimarisine dayanmaktadır. Yöreye ve doğaya uygun malzemelerin kullanıldığı otelimizde mobilyalar en uygun renklerde seçilip insanı sıkmayan renk ve tasarımlarda seçilmiştir.Son dönem Osmanlı yapı tarzı Levanten tarzı uygulanmıştır.

YİYECEK İÇECEK

Günlük kahvaltı ve akşam yemeğini açık büfe olarak yiyebilirsiniz. Ayrıca otel bünyesinde bulunan alakart restoranda öğle yemeğinin keyfini çıkartabilirsiniz. Maharetli ellerden dökülen bu lezzetlerin tadına bakarken, karşınızdaki müthiş doğa güzelliklerini ve yeşilin her tonunu inceleme fırsatı bulacaksınız.

KONUM

Kaz Dağının eteklerine kurulmuş Kazdağı termal resort hotel muazzam bir bir doğa içerisinde ve çam ormanları içerisinde şehrin gürültüsü sitresi ve karmaşasından uzak 5 yıldızlı otel keyfini profesyonel bir hizmetle sunan kazdağı termal hotel bay ve bayan ayrı olmak üzere kapalı termal havuz , hamam , sauna , buhar banyoları , masaj , güzellik merkezi ve  orman manzaralı fitness centerı ile içiniz huzur dolacak ayrıca bünyesinde yarı olimpik ortak kullanımlı havuzda bulunduran kazdağı termal resort hotel çanakkaleye  76 km mesafede yer almaktadır. 
 

Oda Özellikleri

Kazdağı Termal Ote'de tatilinizi geçirken spor yapabilmeniz için bir çok imkan bulunmaktadır. Tesis bünyesinde Volebol sahası , halısaha,kapalı havuz, açıkhavuz , fitness center yer almaktadır.Kazdağı Termal Otel 'de ayptığınız tüm sporlarda doğa ile hep içiçe olursunuz. Spor sonrası Kazdağı Termal Otel 'de 24 saat hizmetinize sunulmuş olan şifalı termal su ile dinelnebilir, bedeninizi yenileyebilirsiniz.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum