İlayda Suites Hotel   İzmir  - Çeşme  - Alaçatı

Fiyat Hesapla

İlayda Suites Hotel

Ege'nin en tatil gözdelerinden olan Alaçatı'da hizmet veren İlayda Suites Hotel, merkezi konumu ve dekarasyonu ile göz kamaştırmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz için 4 cumbalı, 4 standart odası ve 2 delux aile suiti olmak üzere toplam 10 oda olarak muhteşem dekorasyonuyla büyeleyici bir tatil sunmaktadır. 
İlayda Suit Hotel'de güne zengin bir kahvaltı ile başlayabilirsiniz. Çeşit çeşit köy ekmekleri, dalından gelen meyve ve sebzelerle, tadına doyulmaz reçelleriyle size unutulmaz bir kahvaltı beklemektedir.
Otel, geceleri bambaşka bir havaya bürünmektedir. Melisa kokan bahçesiyle harika bir tatil sizi bekliyor.
"Rum tarzı taş bina" mimarisiyle diikat çeken otel, konfor dolu odalarına sahiptir. Odalarımızda; klima, kalorifer, banyo bulunmakta ve özenle dekore edilmiştir. 

Konsept

Oda Kahvaltı konseptiyle hizmet vermektedir.

Oda Özellikleri

4 cumbalı, 4 standart odası ve 2 delux aile suiti olmak üzere toplam 10 odadan oluşan otelimiz, misafirlerine büyüleyici bir tatil sunmaktadır.
 Klima, kalorifer, banyo bulunmakta ve özenle dekore edilmiş odalarımızda tatiliniz süresince rahat ve konforlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. Odalarımızda ücretsiz banyo malzemeleriyle donatılmıştır.

Yiyecek & İçecek

Güne bahçede zengin bir kahvaltıyla başlayabilirsiniz. Size unutulmaz muhteşem bir kahvaltı sunulmaktadır. Kahvaltının içeriğinde,  3 çeşit köy ekmeği, yumurta, tereyağı, zeytin, çeşitli peynir, bal, reçeller, yerel meyveler, çay ve kahve mevcuttur.

Yakın Merkezler

ilayda's suites hotel; Alaçatı merkeze 200 m, Çeşme merkeze ve Çeşme Kalesi'ne 9 km, Çeşme Amfi Tiyatrosu'na 9.5 km, Çeşme Otobüs Terminali'ne 10 km, İzmir şehir merkezine 77 km, Adnan Menderes Havalimanı'na 84 km ve İzmir Otobüs Terminali'ne 98 km mesafededir. 

Konum Bilgisi

Alaçatı Marina, otelden 6 km, İzmir Adnan Menderes Havalimanı ise 85 km mesafededir.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum