Hotelus Royal Hotel   Muğla  - Marmaris  - İçmeler

Fiyat Hesapla

Otel Bilgisi

Hotelus Royal; Avrupa kıyılarında en iyi 2.tatil beldesi seçilen İÇMELER'in eğlence ve alışveriş merkezinde olup; 2014 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Otel Özellikleri

Tesiste 2 ad. Büyükler için havuz,1ad. Çocuk havuzu, açık jakuzi havuzu, restaurant, havuz bar,teras bar,çocuk kulübü, Tv ve oyun salonu (okey,tavla, oyun kartları vs.) gece animasyon ve canlı müzik,motorlu ve motorsuz su sporları imkanı(plajda), wireless internet (odalar ve genel alanlarda)
HAVUZ & PLAJ:
Tesiste 2 adet büyükler için,1adet çocuklar için ve 1 adet jakuzi havuzu bulunmaktadır. Tesis İçmeler plajına 50 mt. mesafededir. İçmeler plajı 1.5 km. uzunluğunda,plaj ve deniz ince kum olup,kademeli olarak derinleşmektedir.Plajda motorlu ve motorsuz su sporları imkanları sunulmaktadır.Plajda şezlong ve şemsiye ücretlidir.
ANİMASYON & AKTİVİTE:
Oyun salonunda tavla,okey,oyun kartları sunulan imkanlar arasındadır.Gece;canlı müzik(fasıl gecesi,gitar gecesi,türkü gecesi,türk gecesi,oyun havaları ve eğlence.)
ÇOCUKLAR İÇİN:
Çocuk kulubü (resim yapma, kum boyama,balon katlama,yüz boyama,çizgi film ve yarışmalar.Zengin oyuncak çeşitleri.)
NOT
Evcil hayvan kabul edilmemektedir. Ayrıca tek bay satışına kapalıdır.

Oda Özellikleri

Tesis toplam 70 oda 2 suit olmak üzere 146 yataktır.
ODALAR
STANDART ODA:
İki ayrı yatak veya tek büyük yatak bulunur.1 açılır kapanır yatak ilave edilebilir.Max. 3 kişi konaklar. Odalarda;televizyon(82 ekran hd led tv,350 kanal uydu yayını)sıcak-soğuk split klima, minibar, su, kasa, telefon, balkon, banyo, banyolarda özel kabin duş, saç kurutma, şampuan ve kişisel bakım setleri bulunmaktadır.
AİLE ODASI:
İki kişilik büyük yatak ve tek kişilik yataktan oluşan büyük odadır.1 açılır/kapanır yatak ilave edilebilir. Min. 3 kişi konaklar.Odalarda;televizyon(82 ekran hd led tv,350 kanal uydu yayını), sıcak-soğuk split klima, minibar, su,telefon, kasa, balkon, banyo, banyolarda özel kabin duş, saç kurutma, şampuan ve kişisel bakım setleri bulunmaktadır.
1+1 AİLE ODASI:
Arada kapısı olan iki ayrı odadan oluşur.1. odada iki kişilik bir büyük yatak, 2. Odada tek kişilik iki ayrı yatak bulunur.Odada min. 4 kişi konaklar.Odada 1 ad. Televizyon,(82 ekran hd led tv,350 kanal uydu yayını) 2 ad. Sıcak-soğuk split klima1 ad. Minibar,su, 1 ad. Telefon, kasa, balkon, 1 ad. banyo, banyoda özel kabin duş, saç kurutma, şampuan ve kişisel bakım setleri bulunur.

Yakın Merkezler

Dalaman Havaalanı 100 km,
Marmarise uzaklık 7 km,
Denize Uzaklık 50 m

Konum Bilgisi

Hotelus Royal; Avrupa kıyılarında en iyi 2.tatil beldesi seçilen İÇMELER’in eğlence ve alışveriş merkezinde olup;2014 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Tesis havaalanına 100 km, Marmaris merkezine 5 km,mavi bayraklı İçmeler Plajına 50 m. Mesafededir.

Konsept

Ultra Her Şey Dahil
BARLAR VE İÇECEK KONSEPTİ:
Limitsiz Yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz olup, alkolsüz içeceklerde Coca Cola
grubu, alkollü içeceklerde efes bira ve Mey grubu içecekleri sunulmaktadır.

ÜCRETSİZ HİZMETLER:
24 saat yerli alkollü ve alkolsüz içecekler, Tüm yiyecek-içecek konsepti, Gece etkinlikleri, Wireless internet, Çocuk kulübü ve, Oyun salonu.

ÜCRETLİ HİZMETLER:
Import içecekler, Sıkma meyve suları, Türk kahvesi, Kasa.

 • Otopark
 • Kablosuz İnternet
 • Kablosuz İnternet

 • 220 Volt
 • Klima
 • 220 Volt
 • Klima
 • Banyo
 • Minibar

 • Cafe
 • Cafe / Bar

Tüm Yorumlar Yeni Yorum