Hotel Dalos

%25
indirim

Otel Bilgisi

Hotel Dalos, Muğla ili, Göcek Beldesi, Bucak Mahallesinde (İnlice Plajı mevkii) yerleşiktir. Otelimiz Dalaman Havaalanına 25 dakika, Marmaris’e 55 dakika, Fethiye’ye 25 dakika, Göcek merkezine 5 dakika mesafededir. 

Tesisimiz Muğla-Fethiye karayolu yakınında olup, ulaşım aracınızın bulunmaması halinde gece 00:00 - 07:00 saatleri haricinde günün her saatinde şehir içi-şehirler arası dolmuş-otobüsler ile tesisimize ulaşmak mümkündür. İnlice Plajına yürüyerek, dolmuşla ya da otelimize ait ücretsiz bisikletlerle ulaşabilirsiniz.

Göcek çarşı merkezine her akşam ücretsiz servis aracımız gidiş-dönüş yapmaktadır. Tesisimizde günün her saatinde ücretli araç kiralama ve taksi çağrı hizmetinden yaralanabilirsiniz.

Denize doğru uzanan etrafı çam ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir vadinin içinde. bulunan ve plaja çok yakın olan otelimizde hem serin iklimin hem kekik ve hayıt kokularının, hem de şehirde göremeyeceğiniz kadar çok yıldızlı gecelerin tadını çıkarabilirsiniz. 

Bunun yanında dünyada özel iklim koşullarında sadece üç bölgede yetişen "Günlük" (Yörede Sığla da deniyor) ağaçlarının bulunduğu koruluğu (koruma altındadır) görmenizi de tavsiye ederiz. 

Otelimiz bulunduğu konum itibarıyla bir çok tarihi, doğal turistik merkeze (Örn:Ölüdeniz, Kayaköy, Xantos, Patara, Cadianda, Dalyan, Karia, Göcek Adaları,  Saklıkent Kanyonu) günübirlik ulaşım mesafesindedir.


Tüm Yorumlar Yeni Yorum

24 Saat Resepsiyon

Ayna
Banyo
Banyo Malzemeleri
Duş
Havlu
Kasa
Klima

Açık Yüzme Havuzu

Müsait Oda ve Fiyatları Görmek İçin Lütfen Arama Yapınız !