Hedef Dağ Hotel Termal & Spa


Notice: Undefined variable: oteller in /home/tatildunyamiz/public_html/themes/chords/modul_otel/otel_detay.php on line 121

Notice: Undefined variable: oteller in /home/tatildunyamiz/public_html/themes/chords/modul_otel/otel_detay.php on line 121

genel

Rivayetlere göre Hz. Meryem Ana döneminden kalma olduğu söylenen, resmi kayıtlara göre ise 14. yüzyıla kadar dayanan tarihi Meryem Ana Termal Havuzu ve Hamamı tesisimiz sınırları içinde yer almaktadır. Yine aynı bölgede tesise yakın yerlerde tarihi köprüler ve mekânlar olması, bu bölgenin yüzyıllardır tedavi amaçlı olarak günümüze kadar kullanıldığını ve şifa dağıttığını göstermektedir.

Termal suyunun şifa verici özelliği ve güler yüzlü hizmet anlayışı, size eşsiz bir dinlenme ve tazelenme ile hem vücudunuzu hem de ruhunuzu rahatlatacak imkânı sağlayacaktır.

 

konum

 

Aydın İli Germencik İlçesi ve Aydın-İzmir otobanına 33 km, Aydın İl Merkezine 33 km mesafede bulunan kaplıca alanı Büyük Menderes Havzası içerisinde Aydın Dağlarının uzantısı olan Gümüş dağı eteklerinde ormanlık bir alan içerisinde yer almaktadır.

odalar

Bütün odalarımız lüks olarak düzenlenmiş ve dekore edilmiştir. Tüm odalar, merkezi yerden ısıtma sistemi ve klimalar ile donatılmış, güvenliğiniz için enerji koruma sistemleri kurulmuş ve tüm gereksinmelerinize hazır hale getirilmiştir. Aydın Dağ Termal’de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde düzenlenen odalarınızda her sabah nefis doğa kokusu ve kuş sesleri arasında muhteşem bir manzaraya karşı uyanmanın verdiği hazzı duyacaksınız. Konaklamanız süresince, Resepsiyon, Kat Hizmetleri ve Teknik Servis birimlerimiz 24 saat boyunca sizlerin hizmetinde olacaktır. Değerli eşyalarınız için odalarda emanet kasalarımız bulunmaktadır.

Tüm Odalarımızda; Yer döşemesi halı ve parkeden oluşmaktadır. Direkt Telefon, Elektronik kapı kilit ve aydınlatma sistemi, Yangın alarm sistemi, Yerden ısıtma ve split klima, Balkon, Minibar, Mobilya Gardrop,Bagaj Sehpası, Küvetli Banyo, Banyolarda imdat butonu, 24 saat Sıcak Su, Saç Kurutma Makinesi, Uydu kanallı LCD Televizyon.

termal su özellikleri

Kaynak toplam 4.759,66 mg/lt. mineralizasyonu olan, sodyumklorürlü, bikarbonatlikarisik (mixed) niteliktedir. Banyo uygulamalari seklinderomatizmal ve nörolojik hastalıkların kronik dönemlerinde, ortopedik sekellerin yardimci/tamamlayici tedavisi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir. Tesiste, sıra banyo, ile birlikte tarihi Çelik Hamamı (Meryem Ana Hamamı) bulunmaktadır.

Fiziksel Özellikler : Kendine has Tat, renk (Pt-Co) 31, bulanıklık 9, çökelti yok.

Kimyasal Özellikler : Sodyum klorürlü - Bikarbonatlı karışık nitelikte termomineralli sudur.

Fiziko Kimyasal Özellikler : PH: 7.2

Elektrik iletkenliği : 5710 µx/cm

Yoğunluğu : 1.0041 gr/cm3

Ortopedik Kırık Tedavileri

Toplam Mineralizasyon : 3777,93 mg/lt

Sıcaklık : 65-78 ºC

toplantı-seminer

Hem toplantı, hem de tatil düşünürseniz size en uygun yerin Aydın Dağ Termal Hotel olduğunu göreceksiniz. Aydın Dağ Termal içerisinde, 2 adet uygun teknik ekipmanlarla desteklenmiş konforlu salonumuz, ayrıca 1 Adet de özel dizayn edilmiş, özel toplantı grupları için VİP Toplantı Salonumuz mevcuttur. Aydın Dağ Termal'de gündüz toplantı, gece ise eğlence ile dolu dolu geçen zamanlar olduğunu fark edeceksiniz.

 


Tüm Yorumlar Yeni Yorum

Konferans Odası
24 Saat Resepsiyon

TV Kanalları
Klima
Elektronik Kartlı Anahtar Sistemi
Direk Hatlı Telefon
Banyo
220 Volt

Hamam

Kapalı Sıcak Su Havuzu

A La Carte Restoran
Bar
Cafe / Bar
Kahvaltı Salonu
Lobi Bar

Müsait Oda ve Fiyatları Görmek İçin Lütfen Arama Yapınız !