Grand Yazıcı Hotel Uludağ

Otel Bilgisİ

Grand Yazıcı Uludağ Hotel, konum olarak Uludağ Oteller 1.Gelişim Bölgesİ'nde yer almaktadır.  Bursa Merkez'e 35 Km, Yenişehir Havaalanı'na 90 Km mesafede bulunmaktadır. 

Yaz aylarında hizmetine ara veren Grand Yazıcı Uludağ kış sezonunda en gözde oteller arasında yer almaktadır. Rahatınız ve konforunuz için tüm detayların düşünüldüğü Grand Yazıcı Uludağ'ın  lüks detaylarla döşenmiş yenilenmiş odalarında konaklamanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Yiyecek içecek konsepti, ücretli ve ücretsiz aktiviteleriyle kış sezonunun keyfini çıkarabilirsiniz. Sıcak atmosferi ve kendinizi evinizdeymiş gibi hissettiren çalışanlarıyla huzurlu bir tatil geçirmenin mutluluğunu Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel & Spa'da yaşayacaksınız.

Aktiviteler

KAYAK 

Tesiste konaklayan misafirlerin kayak yapmaları için kolay ve orta zorluk derecesinde 2 adet psiti vardır. Birincisi 1700 metrelik Tutyeli, diğeri 800 metrelik italyan Yokuşu'dur.1750 ve 2543 metre yükseklikte kayak alanları da mevcuttur. Misafirler günlük 50 TL' ye ski pass alarak 20 pisti kullanabilirler.

ÜCRETLİ AKTİVİTELER

Hamam, masaj-kese-vücut bakımları, sauna, spa center, güzellik merkezi, kuaför, doktor, kayak dersi, lift hizmeti, kayak ekipmanları, snow board dersi, çamaşırhane, araba kiralama, telefon-fax hizmetleri, fotoğraf servisi, toplantı salonu, cafe, bar ve alışveriş merkezinden ücretli şekilde hizmet alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ AKTİVİTELER

Fitness center, kapalı havuzlar, çocuk havuzu, açık otopark ve kablosuz internetten ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

TOPLANTI SALONLARI

500 kişi kapasiteli gün ışığı alan eksiksiz donanıma sahip büyük toplantı salonu, 5-50 kişilik küçük gruplar için ise küçük toplantı salonlarI bulunmaktadır.

Tesisimizde konaklayan misafirlerimizin kayak yapmaları için kolay ve orta zorluk derecesinde 2 adet psiti vardır. Birincisi 1700 metrelik Tutyeli, diğeri 800 metrelik italyan Yokuşu'dur.1750 ve 2543 metre yükseklikte kayak alanları da mevcuttur. Misafirleirmiz günlük 50 TL' ye ski pass alarak 20 pisti kullanabilirler.

 

Oda Bilgisi

Toplamda 235 odasıyla Connection Oda, Junior Suit, Corner Suit,  Engelli Odası,  King Suit olarak hizmet vermektedir.  

Yiyecek&İçecek

Grand Yazıcı Uludağ,  tam pansiyon plus konaklama şekliyle hizmet vermektedir.

2 adet ana restoran bulunmaktadır. Sabah, öğle ve akşam yemekleriniz açık büfe şeklinde hizmet alabilirsiniz. Öğle ve akşam yemeklerinde otelin belirlediği limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekleri alabilirsiniz.

Kahvaltı    07.30-10.00 
Geç Kahvaltı   10.00-10.30 
Öğle Yemeği  12.30-14.00 
Kuru Pastalı Beş Çayı 17.00-18.00 
Akşam Yemeği   19.30-22.00 


Tüm Yorumlar Yeni Yorum

Otopark
Kuaför
Kablosuz İnternet
Çamaşırhane
Alışveriş Alanı

TV Kanalları
Minibar
Koltuk / Kanepe
Kasa
Banyo Malzemeleri
Banyo

Masaj Servisi
Hamam

Kapalı Havuz

Cafe
Bar

Müsait Oda ve Fiyatları Görmek İçin Lütfen Arama Yapınız !