Etap Altınel Çam

Otel Bilgisi

Butik Otel anlayışı içinde tasarlanmış Altınel Çam Otel, mavinin ve yeşilin buluştuğu Ege' nin incisi Ayvalık' ın Çamlık Mevkii'nde yer almaktadır. Otel, sizi doğa içinde unutulmaz bir tatil yaşamaya davet ediyor.

Otel Özellikleri

Etap Altinel Çam'da yer alan 75 kişilik restorant Türk ve dünya mutfaklarının en güzel yemek örneklerini sunmaktadır. Otelde ayrıca teras ve bar mevcuttur.

Oda Özellikleri

Etap Altinel Cam tamamı deniz manzaralı merkezi ısıtma sistemli, klimalı, TV ve mini barlı, 2 comer suit, 2 junior suit, 12 french ve 10 twin bed' den oluşan 26 odası ile hizmet vermektedir.

Yakın Merkezler

Uzun yıllardır önemli bir yerleşim merkezi olarak bilinen Ayvalık'ın çevresi zeytin ağaçları, çam ormanları ve irili ufaklı 23 adacıkla çevrilidir. Çevrede eski Hristiyan kültürünü yansıtan en geç dönem Bizans etkisinde birçok eser ve bina görmek mümkündür.

Taksiyarkis Kilisesi: Ayvalık'ın içinde yer alan bu kilise mimari tarzı , mermer oymacılığı, tavanındaki dini freksleri, ikonları ve 13 yıllık tarihe sahip balık derisi üzerine yapılmış aziz resimleri ile ünlüdür. Aya Nikola kilisesi, Alibey Adasındaki bu kilise İncil'den alınmış temalan yansıtan süslemeleri ile ünlüdür.

Alibey ( Cunda ) Adası: Ayvalık'a denize dolgu yapılarak bağlanan bu ada karadan 8 km, denizden 3 km mesafede olup manzarasıyla zeytin ağaçlarıyla ve gözlerden ırak kumsalıyla bir doğa harikasıdır. Adanın eski yerleşim merkezinde bulunan balık restaurantında yıl boyunca taze deniz mahsülleri yiyebilirsiniz.

Şeytan Sofrası: Ayvalık'a gelen herkes tarafından ziyaret edilen bu tepeden Ayvalık, Sarımsaklı ve çevredeki adacıklar panoramik olarak seyredilebilmektedir. Özellikle gün batımında olağanüstü bir manzara sunan bu yerde büyük bir çukura para atılarak dilek tutulması yörsel bir inanış sayılmaktadır.

Tımarhane Adası: Sarımsaklı yarımadasının en uç noktasında taş bir manastır olup manzara ve iklimin güzelliğinden ötürü 70 yıl öncesine kadar sinir bozuklukları tedavisinde değerlendirildiği bilinmektedir.

Konum Bilgisi

Otel denize sıfır mesafededir.
Etap Altinel Çam, Ayvalık'ta hizmet vermektedir.

Konsept

Etap Altinel Cam Ayvalik Oda Kahvaltı Olarak Hizmet Vermektedir.Tüm Yorumlar Yeni Yorum

Tesis Özellikleri

Merkezi Isıtma

Oda Özellikleri

Teras
Klima
Minibar

Yeme & İçme

Bar

Müsait Oda ve Fiyatları Görmek İçin Lütfen Arama Yapınız !