En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantili Oteller

İndirimli Oteller kategorisinde bulunan otellerimizden yapmış olduğunuz rezervasyonlar için www.tatildunyamiz.com En İyi Fiyat Garantisini veriyoruz. Aynı gün içinde rezervasyon yaptığınız otelin fiyatını başka bir tur firmasının internet sitesinde daha ucuza bulduğunuz zaman rezervasyonunuz bulduğunuz daha ucuz fiyat ile aynı seviyeye getirilip aradaki tutar size iade edilir veya rezervasyonunuz kesintisiz olarak iptal edilir, ödediğiniz tutar tarafınıza iade edilerek bulduğunuz daha uygun fiyata erişmenizi sağlamış oluruz.

 

En İyi Fiyat Garantisi Şartları

- En iyi fiyat garantisi, www.tatildunyamiz.com dan yapılan münferit rezervasyonlarda geçerli olmaktadır. Grup rezervasyonları veya özel fiyat alınmış şirket rezervasyonları için geçerli değildir.

- En iyi fiyat garantisi, "En İyi Fiyat Garantisi" ibaresi bulunan otellerimizde geçerlidir.

- En iyi fiyat garantisi, otel rezervasyonlarında geçerli olup ulaşım veya transfer hizmetlerinde geçerli değildir.

- En iyi fiyat garantisinden yararlanabilmek için aynı gün içinde 0232 482 1 482  numaralı çağrı merkezimizi arayarak başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru sırasında sizinle görüşen temsilcimize fiyat alınan firmanın adı, fiyat alınan internet sitesi adresinin bildirilmesi gerekmektedir. Gün içinde yapılmayan başvuruların geçerliliği bulunmamaktadır.

- En iyi fiyat garantisi, oda tipi, konaklama tipi, otel giriş-çıkış tarihi ve konaklayacak kişi sayısının (var ise çocuk sayısı ve doğum tarihleri) firmamızdan yapılan rezervasyon ile aynı olması durumunda geçerlidir.

- En iyi fiyat garantisi başvurusunun www.tatildunyamiz.com tarafından kabul edilmesi durumunda, aradaki ortaya çıkan fiyat farkının iadesi veya yapılan rezervasyonun iptali arasındaki karar www.tatildunyamiz.com' a aittir.

 

İyi Tatiller Diliyoruz.

 

MOKİN TOUR

­DORİS TURİZM SEYAHAT DIŞ TİC.PAZ.AŞ.       

Şair Eşref Bulvarı Ragıp Şamlı İş Merkezi

No:6 Kat:4/403 Çankaya/İZMİR

Tel: 0232.482 1 482 *  Fax:0232.441 60 69

Cep : 0532.171 48 50   

E-mail : satis@tatildunyamiz.com

E-mail / Skype  : satis@doris.com.tr

web : www.tatildunyamiz.com