Divan Hotel Bursa   Bursa  - Osmangazi  -

Fiyat Hesapla

Otel Bilgisi

 Bursa Uludağ'ın alt yamaçlarında konumlanan tesis  konforlu odalarıyla,yüksek teknolojiyle donanmış toplantı alanlarını mükemmeliyetçi hizmet anlayşıyla siz misafierlerinin beğenisene sunmaktadır.

Divan Hotel Bursa'nın tüm konaklama birimlerinde ; minibar,kablosuz internet,dijital kasa,telefon,uydu yayını mevcuttur.Bunların dışında tesisin sunduğu hizmetler arasında ; masaj,sauna,fitness merkezi,Spa gibi tesiste konaklayan misafirlerinin kendilerini rahatlatacağı hizmetler ve bunların yanı sıra banket ve toplantı salonlarıyla özellikle iş amaçlı konaklayan misafirler için zengin alternatifler sunuyor.Konaklama süreniz boyunca Tük ve dünya mutfaklarının eşsiz lezzetlerinin yer aldığı Divan Pub A La Carte Restoranı imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Hizmetler

Ücretsiz Aktiviteler
-Fitness
-Hamam
-İnternet Cafe
-Jakuzi
-Sauna
-Termal Havuz

Ücretli Aktiviteler:
-Masaj
-Oyun Salonu

Konsept

Oda Kahvaltı 

Hizmet Saatleri: 

06:00 - 10:30

Tesiste Sabah Kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Otel Özellikleri

Termal Otel - Toplantı Etkinlikleri Oteli

Spa/Wellness

SPA tesisi, Euphoria SPA tarafından işletilmekte olup Euphori Spa kullanım standartları gereğince Pazartesi ve Cuma günleri 0 -12 yaş arası çocuk kullanımına kapalıdır.Cumartesi ve Pazar günleri sadece 6-12 yaş arası çocuklar yanlarında velileri olması koşulu ile kabul edilebilmektedir. Spa bölümünde yapılan extra harcamaların ödemesi o anda spa deskine yapılmaktadır.

Önemli Bilgi

KAYAK PAKETLERİNE DAHİL OLAN HİZMETLER, 0 - 5,99 Yaş Free, 6 Yaş ve üzeri talepler ilave yataktan uygulanır. * Mudanya'dan Otele Tek Yön Ücretsiz Transfer * Otel - Uludağ - Otel Ücretsiz Transfer hizmeti ( Otelden kalkış 09:00, Uludağ 'dan dönüş 17:00 ) ya da Uludağ 'a Teleferik ile Ulaşım. * Otelimize giriş esnasında sahlep ikramı, * Kayak malzeme kiralama 'da %20 indirim, * Termal keyfi ( 0- 12 Yaş grubu çocuklar SPA bölümüne kabul edilmemektedir.) * Sömestrede geçerlidir. !!! ÖNEMLİ !!! Tüm kayak paketi rezervasyonlarında otel notu bölümüne misafirlerin iletişim bilgilerinin girilmesi gerekmektedir.

Yakın Merkezler

-Kültürpark 500 mt
-Botanik Park 6 km
-Atatürk Kongre Kültür Merkezi 1 km
-Karagöz & Hacivat Müzesi 1 km
-Cumalıkızık Köyü 15 km
-Tophane 4 km
-Ulucami 3 km
-Bursa Kapalıçarşı 3 km
-Bursa Hanlar Bölgesi 3 km
-Teleferik 10 km
-Mudanya 20 km
-Uludag Ulusal Parkı 35 km
-Gölyazı Tarihi Yarım Adası 30 km
-Tarihi Irgandı Köprüsü 4 km
-Tarihi Uluçınar Inkaya 15 km
-Korupark AVM 10 km
-Zafer Plaza AVM 3 km

Tüm Yorumlar Yeni Yorum