Dafne Hotel   Ankara  - Çankaya  - Balgat

Fiyat Hesapla

Otel Bilgisi

Dafne Hotel, Ankara’nın yükselen değeri olmaya devam eden semtlerinden Balgat’ta yer almaktadır.

Ankara da konaklayacaklar için mükemmel bir lokasyona sahip olan Dafne Hotel, bakanlıklara, resmi kurum ve kuruluşlara, kongre merkezine olan yakınlığıyla da siz değerli misafirlerimizin tercihi olmaya devam etmektedir.

Toplantı, eğitim ve seminer gibi organizasyonlarınıza hitap edecek İbah salonu, Püis salonu, Şayeste salonu ve çok amaçlı 350 kişilik salonumuz ve ekipmanları ile hizmetinizdedir.

Düğün, nişan, kına gibi özel günlerinizde sizlere hizmet verecek olan 350 kişilik balo salonumuz, 150 kişilik çok amaçlı restaurantımız ve 80 kişilik mini kır bahçemiz kaliteli personeli ve profesyonel mutfağımız ile anılarınızı süsleyecektir.

Siz değerli misafirlerimizin rahatını konforunu ideali olarak benimsemiş Dafne Hotel üstün hizmet anlayışı ile sizleri ağırlamaktan onur duyacaktır.

Oda Özellikleri

4 adet Suit Oda, 20 adet Double Oda, 40 adet Twin Oda ve 8 adet Triple Oda olmak üzere 72 oda 155 yatak kapasitesine sahiptir.

Tüm odalarımız için aile konseptini benimseyen Dafne Hotel klima, özel kasa, mini bar, saç kurutma makinesi, telefon, oda servisi ve 24 saat sıcak su hizmetleriyle sizleri evinizdeymiş gibi rahat hissettirmeyi amaçlamaktadır.

Yeme İçme

Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerini bulabileceğiniz Alakart restaurantımız 12:00-22:00 saatleri arasında hizmetinizdedir.

ODA SERVİSİ: Oda sevisi 22:00 a kadar hizmetinizdedir.

Konum

Tatildunyamiz.com’dan rezervasyon yaparak uygun fiyatlı oteller bulun ve indirimlerden yararlanın. Otel fiyatlarını ve teklifleri karşılaştırın, oteller hakkındaki tarafsız yorumları okuyun.

Tatildunyamiz.com’dan uygun fiyatlı oteller, indirimler, otel fırsatları ve özel promosyonlar.

Tatildunyamiz.com’da ideal fırsatları bulun ve karşılaştırın.

Tatil seçiminizi Tatildunyamiz.com’da erken rezervasyon ile gerçekleştirin, tur ve otellerdeki tatil fırsatlarından yararlanın.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum