Cvk Hotel

Otel Bilgisi

Taksim'deki büyüleyici konumuyla; İstanbul'un alışveriş, kültür ve eğlence bölgesi olan CVK Taksim Hotel İstanbul, etkileyici İstanbul ve Boğaziçi manzarası ve şık odaları ile şehrin kalbinde rahat ve keyifli bir ortam sunuyor. 
 
İstanbul'un ruhunu çeşitli konaklama ve oda görüş seçenekleri ile yaşama fırsatı, CVK Taksim Hotel İstanbul'da sunulmaktadır. 
 
Uçsuz bucaksız İstanbul rüyasının yaşanabileceği şehir merkezinde, İstiklal Caddesi'nin en üstünde yer alan CVK Taksim Hotel İstanbul, şehrin ruhunu kucaklıyor. Otel yakındır kültürel, eğlence ve alışveriş merkezlerine çokve size her detayın özenle ele alındığı rahat bir konaklama vaat ediyor. 
 
Düşüncelerinizle dolu CVK Taksim Otel İstanbul konforunuz için hazırlanmıştır. Tüm odalar rahat bir atmosfer için pastel renkli modern mobilyalarla dekore edilmiştir. Lobi salonunda Taksim Meydanı manzaralarına leziz atıştırmalıklar servis edilmektedir. La Nouba Restaurant ve 'terasında seçkin lezzetler ve içecek içeceklerinden oluşan zengin bir menü sizleri bekliyor . İyi donanımlı toplantı odaları ve mekanları toplantılarınız, konferanslarınızın son etkinlikleri için hizmetinizdedir. 
 
CVK Taksim Hotel İstanbul ile şehrin kalbinde olmanın mutluluğunu hissedin.

odalar

Standart Oda, Üstün Taksim Meydanı Manzaralı Oda, Deluxe Deniz Manzaralı Oda, Deluxe Taksim Meydanı Manzaralı Oda, Bağlantılı (Aile) Oda Boğaziçi Süiti:


Tüm Yorumlar Yeni Yorum

Buhar Banyosu
Kablosuz İnternet
Kuru Temizleme
Otopark

Fitness Merkezi
Hamam

Müsait Oda ve Fiyatları Görmek İçin Lütfen Arama Yapınız !