Beceren Hotel   Bursa  - Uludağ  - Uludağ

Fiyat Hesapla

Tesis Bilgileri

Beceren Hotel, Bursa Uludağ'da Tam Pansiyon konseptiyle hizmet vermektedir. Uludağ denildiğinde akla ilk gelen isimlerin başında yer almaktadır. Beceren Hotel kayak yapmaya gelen misafirler için mükemmel bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Siz kayak yaparken gençler ve çocuklar kendilerine özel oyun salonlarında keyifli vakit geçirebilirler. Beceren Cafe, Beceren Otel'in hemen karşısında yer almakta olup, pist manzaralı ve gün boyu leziz A La Carte yiyecek ve içecek hizmeti vermektedir. Beceren Otelin 67 odası bulunmaktadır. Ayrıca 250 kişilik kapasiteli restaurantı ile hizmet vermektedir.  Otel Beceren, geleneksel mutfağı, güler yüzlü servisi, geniş dinlenme alanları, konferans salonları, odalarda telefon, TV uydu yayını, TV odası, çocuk odası, barı, zengin çarşısında sunduğu alışveriş olanakları ile hizmet vermeye devam ediyor. Beceren Hotel Mudanya Hızlı Feribot İskelesi'ne 42 km, Bursa Yenişehir Havalimanı'na 60 km, Bursa'ya 36 km uzaklıktadır. 

Konsept

Tam Pansiyon Konsept
Kahvaltı (07:00 - 10:00 saatleri arasında)
Öğle Yemeği (12:30 - 15:00 saatleri arasında)
Coffe Break ( 16:00 - 17:30 saatleri arasında)
Akşam Yemeği (19:30 - 22:00 saatleri arasında)
Gece Çorbası (23:30 - 00:30 saatleri arasında)
Gün boyu içilen sıcak içecekler Akşam üstü kuru pasta ve 5 Çayı ikramı Gece Çorbası ücretsizdir.

Oda Özellikleri

Uydu üzerinden TV yayını, merkezi ısıtma, küvetli banyo, WI-FI, saç kurutma makinesi, kartlı anahtar sistemi, direkt hatlı telefon, yangın dedektörü, pist veya dağ manzarası.

Aktiviteler

Tesis ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahil. Lift çıkışları ekstra ücretli. Tesis ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahil.
Tesis ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahil. Lift çıkışları ekstra ücretli. Tesis ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahil. Uygulamaya; Maden Telesiyej
Kırkgözler Teleski
Monte Baia Teleski
Karinna Teleski
My Mountain
Mandıra Teleski
Fahri Telesiyej
Belvü Teleski
Kuşaklıkaya Telesiyej
Baia Teleski
Beceren Teleski 1-2
Alkoçlar Teleski
Kartanesi Teleski
Beden Terbiyesi Telesiyej
İtalyan Teleski
Tutyeli Telesiyej
Karkay Telesiyej
Cennetkaya Teleski
Telesiyej ile Yazıcı Teleski dahil.

Yiyecek ve İçecek

Sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup ücretsizdir. Beş çayı, gece çorbası ve tesisin belirlemiş olduğu lobideki sıcak içecekler (çay, kahve) dışında yemeklerin yanında ve lobide alınan tüm alkollü ve alkolsüz içecekler ücretlidir. Tam pansiyon hizmet dahilinde verilen tüm servis Beceren Hotel ana binası dahilindeki otel restoranında veriliyor. Otel binasının karşısında bulunan Beceren Cafe binası içerisinde yer alan ayrı bir a la carte cafe ve restoran bulunuyor. Hem tesis müşterileri hem de dışarıdan gelen misafirlere 08.00 - 19.00 arasında ücretli olarak hizmet veriyor.
Hizmet Saatleri
07.00-10.00 Kahvaltı
10.00-11.00 Geç Kahvaltı
12.30-15.00 Öğle Yemeği
16.00-17.30 Çay Saati
19.30-22.00 Akşam Yemeği
23.30-00.30 Gece Çorbası

Yakın Merkezler

Bursa şehir merkezine 36 km, Mudanya hızlı feribot iskelesine 42 km ve Bursa Yenişehir Havaalanına 60 km uzaklıkta yer almaktadır.

Konum Bilgisi

Beceren Hotel 15.000 m2 alan üzerine Bursa Uludağ 1. Oteller Bölgesinde kurulmuştur.

 

 

 

Tatildunyamiz.com’dan rezervasyon yaparak uygun fiyatlı oteller bulun ve indirimlerden yararlanın. Otel fiyatlarını ve teklifleri karşılaştırın, oteller hakkındaki tarafsız yorumları okuyun.

Tatildunyamiz.com’dan uygun fiyatlı oteller, indirimler, otel fırsatları ve özel promosyonlar.

Tatildunyamiz.com’da ideal fırsatları bulun ve karşılaştırın.

Tatil seçiminizi Tatildunyamiz.com’da erken rezervasyon ile gerçekleştirin, tur ve otellerdeki tatil fırsatlarından yararlanın.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum