Alaçatı Zeytin Konak Otel

%25
indirim

Otel Bilgisi

Zeytin Otel, tüm yıl boyunca misafirlerine 4 ayrı konaktan oluşması nedeni ile farklı konaklama alternatifleri sunuyor. Yeşil bahçesi, 2 yüzme havuzu ve Alaçatı merkezine 5 dakika yürüme mesafesinde olması ile birlikte aynı zamanda sessiz ve huzurlu. Masaj, yoga, balık turları, windsurf paketleri, yemek ve teraryum atölyeleri misafirler için keyifli aktiviteler. 
Zeytin Otel ayrıca küçük şirket toplantılarının, seminer ve workshopların keyifle ve profesyonel bir anlayışla yapılabileceği bir otel. Özel kahvaltısı ve detaylara olan özeni, tatilinizi güzel geçirmenizi sağlayacaktır.

Oda Özellikleri

Tüm yıl açık olan otelde standart odanın yanısıra cumbalı ve şömineli özel odalar, uzun konaklayanlar için mutfaklı odalar ve teraslı odalar alternatifler arasındadır. Eski rum mimarisinden Özellikler taşıyan, yeşille çevrelenmiş konaklarda 22 oda, ortak kullanıma açık 2 sömineli salon, 2 yüzme havuzu ve arabası ile gelen misafirler için park alanı bulunuyor. Alaçatı köy merkezinde olmasına karşın , çevresinin sessizliğiyle şehir hayatından gelip, Alaçatı`yı yaşamak isteyenler için çok ideal. Giriş katı standart odalar hariç, diğer tüm odalarımızda televizyon bulunmaktadır. Otelimizde genel alanlarda kablosuz internet bağlantısı vardır. 

Konsept

Kahvaltı oda fiyatına dahil olup Zeytin Konak'ın 3 ortak salonundan birinde servis edilmektedir. Vejetaryen ve özel diyet menüleri de hazırlanabilir. Salonlar, hoş şöminelerle döşenmiştir.

Konum Bilgisi

Alaçatı Zeytin Konak Hotel, Alaçatı merkezinde olup, denizden 3 km. içeride yer alan Alaçatı`nın denizden yüksekliği ise 16 metre. İzmir`den 70 km. uzaklıkta olan Alaçatı`ya, 90 km. uzaklıkta olan Adnan Menderes Havaalanından da ulaşım otoyolla çok kolay. İstanbul`dan kendi aracıyla yola çıkanlar için Yenikapı- Bandırma feribotundan indikten sonra 340 km.lik bir yol, Balıkesir- Manisa- İzmir üzerinden sizi 4-5 saatte Alaçatı` ya ulaştırıyor.

Ayrıca Alaçatı`ya Varan ve Ulusoy firmalarının düzenli otobüs seferleri var. İzmir`den Alaçatı`ya otobüsle ulaşmak için ise İzmir Garaj`dan veya üçkuyular Garaj`dan çeşme Seyahat otobüsüne binmeniz yeterli, 1 saat içinde Alaçatı`dasınız.

Deniz yoluyla Alaçatı`ya gidecekler için not: Alaçatı yat limanı 38 derece 15 dakika kuzey enlemi ve 26 derece 23 dakika doğu boylamındadır. Alaçatı`nın bazı merkezlere uzaklığı şöyle:

Alaçatı - İzmir : 70 km.

Alaçatı - çeşme : 7 km.

Alaçatı - Ildır : 15 km.

Alaçatı - Efes : 155 km. 


Tüm Yorumlar Yeni Yorum

Müsait Oda ve Fiyatları Görmek İçin Lütfen Arama Yapınız !


Notice: Undefined offset: 1 in /home/tatildunyamiz/public_html/themes/chords/modul_otel/otel_detay.php on line 541