Abant Palace Otel

odalar

 

Abant Palace Otelimizde modern imkanlar ve ince zevkli dekoru ile (126) standart oda, 2 engelli odası, 8 connection room, 2 balayı suiti, 26 suit ve 1 kral dairesi olmak üzere 165 odası ile hizmet verilmektedir.

toplantı-seminer

Tam donanımlı toplantı ve organizasyon salonlarımız; yaratıcı ve üreticiliği teşvik edecek şekilde profesyonel tasarımcılar tarafından dizayn edilmiştir. Kendi içinde üç ayrı salona bölünebilen 900 kişi kapasiteli konferans salonu ve 6 etkinlik mekanı bulunmaktadır.

Yeme- İçme Özellikleri

 

Abant otelimizin eşsiz Göl manzaralı restoranlarında usta aşçılarımızın hünerli ellerinden çıkmış lezzetli yemeklerini tadabilirsiniz. 
Otelimizde açık büfe ve alakart şeklinde hizmet veren restoranlarımızın yanı sıra, eşsiz göl manzarasını izleyebileceğiniz cafe ve barlarımız mevcuttur. 

aktivite ve hizmetler

Abant Palace Otelinin içinde 1750 m2 lik bir alanda hizmet veren Navitas SPA, sudan gelen sağlık konseptini bugüne kadar alışık olmadığınız ritüellerle zenginleştiriyor. Doğayla iç içe ortamı ve hayallerinizin ötesinde farklı deneyimler yaşamak için Navitas SPA sizlerle buluşmayı bekliyor.


Tüm Yorumlar Yeni Yorum

Müsait Oda ve Fiyatları Görmek İçin Lütfen Arama Yapınız !